ANNULATIE BERICHT: Annulatie van de Shit of mouse rit 2020 gepland op zondag 13 september 2020

Beste MG Car Club Belgium leden en partners, Gezien de onzekerheid is het echt niet aangewezen om iets te organiseren. Om de veiligheid en het welzijn van al onze leden, partners, rit-organisatoren en vrijwilligers te garanderen, heeft Filip, Pascal en Peter in overleg met het bestuur MG Car Club Belgium beslist om de SHIT OF MOUSE RIT 2020 gepland op zondag 13 september 2020 te annuleren en te verplaatsen naar september 2021. Dank bij voorbaat voor jullie begrip en zorg verder goed voor jezelf en voor elkaar. MG groeten, Filip, Pascal, Peter en partners  Het Shit of Mouse Team.   Met vriendelijke groeten, MG Car Club Belgium

2010 © MG Car Club Belgium 2010, All Rights Reserved · website by sliced.be