MG Car Club Belgium 60th anniversary, @ the movies !!!

60th-anniversary-71Dit jaar bestaat de MG Car Club in België 60 jaar.  En omdat elke gelegenheid voor ons goed is om een feestje te bouwen, en een dergelijk jubileum is dat zeker, zijn we er met z’n allen nog eens flink ingevlogen …

Voor de gelegenheid werd een filmzaal en receptieruimte in het Kinepolis complex in Kortrijk afgehuurd.  De ruimte werd passend ingericht met een aantal MG’s : een MG TA als prewar en een MG TD, die beiden de ‘oldies’ vertegenwoordigden, een MGA en een MGB om de swinging sixties te belichamen terwijl een MGF en een MGTF de moderne MG’s uit onze club vertegenwoordigden.  Geen simpele klus om die wagens tot daar te krijgen, maar “niet gaan, da gaat niet”.  Verder werd

de ruimte ‘aangekleed’ met foto’s en rallyplaten, om de sfeer compleet te maken.

Rond 18.30u werden de gasten verwacht, en in lijn met de tradities van onze club, werd meteen het glas geheven onder begeleiding van beeldmateriaal over ons geliefde merk.  Tegen 20u werden we in zaal 2 verwacht, waar een prachtige film met uniek beeldmateriaal over MG op het grote doek geprojecteerd werd.   De Engelse connecties van onze voorzitter hadden hier natuurlijk voor gezorgd.

Na de film gaf Daniël ons nog een overzicht van de geschiedenis van onze club, en toen was het tijd voor een grote “Dankjewel”.  Onze club is er voor, maar ook door zijn leden, en dat wilden we bij deze gelegenheid nog eens extra in de verf zetten.  Daarom werden alle leden die meer dan 25 jaar trouw lid zijn van onze club op passende wijze gehuldigd.  Wist je dat er zelfs mensen zijn die al 40 jaar lid zijn van onze club ?  Luc, Pierre en Jacky, nogmaals bedankt voor die jarenlange trouw aan MG en natuurlijk aan onze club !  Van alle gevierden werden nog eens 5 personen extra gehuldigd.  Dat waren zij die binnen de club ook de verantwoordelijkheid opgenomen hadden als bestuurslid en op die manier de club doorheen de jaren verder vorm en vooral ook kleur gegeven hebben.  Mannen, bedankt om zo’n toffe club uitgebouwd en aan de volgende generatie doorgegeven te hebben.

60th-anniversary-83Na het officiële gedeelte ging het opnieuw naar de receptieruimte waar we bij een hapje en een drankje van een uitgebreide fotoreportage ‘MGCCB door de jaren heen’ konden genieten.  Uiteraard kwamen daarbij straffe, hilarische en bijwijlen ongelooflijke verhalen naar boven.  Duidelijk voor herhaling vatbaar, zo’n avond !!!!

De foto’s van deze prachtige avond kan je hier vinden.

Dit is een link naar de fotoreportage ‘MGCCB door de jaren heen’

2010 © MG Car Club Belgium 2010, All Rights Reserved · website by sliced.be