Technische Meeting

img_9700_1024x683Op de technische meeting van 2015 kwamen opnieuw een 25-tal geïnteresseerden af.  Zoals steeds is dit een ‘mens-only’ gebeuren – we hebben duidelijk nood aan meer vrouwelijke mecaniciens in onze club !!!  De foto’s van de dag kan je hier trouwens bekijken.

Dit jaar bespraken we de problemen en oplossingen van de moderne benzines in oudere motoren (de presentatie hieromtrent kan je hier terugvinden), toonden we hoe je spax shock absorbers makkelijk op een MGA of een MGB kan monteren, hoe je het achterruitje bij een MGF/TF kan vervangen en hoe simpel het werkelijk is om een distributieriem op een K-motor te vervangen.

Tenminste toch als de motor op een comfortabele hoogte staat en zonder carrosserie errond 🙂 …

Hoe dan ook naast het technische gebeuren was vooral het weerzien onder vrienden, na een winter die reeds veel te lang duurt, opnieuw het belangrijkste !

2010 © MG Car Club Belgium 2010, All Rights Reserved · website by sliced.be